Meble

Usiądź zanim wyjdziesz!

Staropolskie zwyczaje powracają!

Znany staropolski zwyczaj mówił, że przed wyjściem z domu trzeba usiąść. Choć teraz już nie pamiętamy skąd wzięła się ta praktyka, to mamy okazję powrócić do starego obyczaju dzięki szafkom na buty z siedziskiem. Po zamontowaniu takiej szafki, przed wyjściem z domu będzie można usiąść aby wygodnie założyć buty. Koniec z opieraniem się o ściany lub framugi po to by stojąc na jednej nodze założyć drugi but. Koniec z niewygodnym schylaniem, przysiadaniem i innymi akrobacjami. 

Wygodne i praktyczne szafki na buty z siedziskiem!

Doskonale zaprojektowane szafki na buty z siedziskiem to nowość na rynku meblarskim. Są dostępne w przeróżnych formach i kolorach. Szafki mogą być wolnostojące lub być częścią kompletu garderoby. Możliwości są nieograniczone a inwencja praktycznie nieskończona. Największym ograniczeniem w doborze szafki na buty z siedziskiem jest przestrzeń przedpokoju. Dzięki temu prostemu pomysłowi będzie można wygodnie zakładać i zdejmować buty. Siedzisko do przedpokoju pomieści dużo par, a siedzisko sprawi ulgę dla naszych pleców gdy zmęczeni wracamy do domu.

Nowy przedpokój dzięki nowej szafce

Szafki na buty z siedziskiem to doskonały pomysł na zmianę wystroju przedpokoju lub korytarza. Miejsce w którym zatrzymujemy się zazwyczaj na kilka minut może być przytulne i bardzo przyjazne. To ważne, ponieważ tych kilka chwil może znacznie wpłynąć na nasz nastrój i dalszą część dnia. Odpowiednie zaaranżowanie tej niewielkiej przestrzeni może sprawić prawdziwą energetyczna przemianę, wystarczy zacząć od szafki na buty z siedziskiem. Miejsce na chwilowy odpoczynek sprawi, ża każdy kto wchodzi do środka poczuje się bardzo komfortowo.