Budowa

Popularne płytki do łazienki

sześciokątne płytki są bardzo popularne

Niełatwo jest samodzielnie urządzić stylową, nowoczesną łazienkę. Aby świetnie się prezentowała, wszystkie elementy muszą być doskonale do siebie dopasowane. Jakie płytki mogą sprawić, że łazienka będzie wyglądała efektownie?

Duże jest piękne

Wielkoformatowe płytki to hit ostatnich lat. Sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestrzenne, co w przypadku łazienki ma istotne znaczenie. Duże płytki wyglądają bardzo efektownie i potrafią zrobić niesamowite wrażenie! Jednymi z najbardziej popularnych są płytki imitujące beton lub kamień.

Wielkoformatowe płytki dostępne są w wielu sklepach z ceramiką. Ponieważ od pewnego czasu cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, powstało już wiele różnorodnych kolekcji, pasujących do wnętrz w każdym stylu.

Płytki heksagonalne – nowoczesne i wyjątkowe

Od kilku sezonów furorę robią płytki o nietypowym kształcie, odbiegające od tradycyjnych. Heksagony – bo to o nich mowa – potrafią stworzyć wyjątkowy klimat w łazience. Szczególnie dobrze prezentują się w kilkubarwnych zestawieniach, ale dostępne są także w wersjach jednokolorowych.

Płytki heksagonalne od Home 100 nadają się do wnętrz nowoczesnych i nie tylko. Białe i czarne heksagony świetnie pasują do łazienki glamour, a postarzane, wzorzyste płytki dobrze wyglądają we wnętrzu w stylu retro lub rustykalnym. Można je z powodzeniem zastosować zarówno na ścianie, jak i na podłodze.
Duży wybór modeli, kolorów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie płytki heksagonalne odpowiednie dla siebie.

Właściwie dobrane płytki w łazience dadzą gwarancję, że domownicy będą z przyjemnością spędzać czas w tym pomieszczeniu i będą mogli się zrelaksować, na przykład po ciężkim dniu w pracy. Urządzając łazienkę, warto pamiętać o tym, aby kupować wyłącznie dobrej jakości materiały, które będą służyć przez wiele lat!