Meble

Nowoczesne komody z szufladami

komoda indy z szufladami

Nowoczesne wnętrza chętnie przyjmują nowoczesne wyposażanie, jednak są takie meble, których forma jest ponadczasowa a wykończenie może zaskoczyć niebagatelnym designem, skrojonym na miarę współczesnych trendów aranżacyjnych. Do takich przedmiotów należą z pewnością komody z szufladami, które są znane od dawna, a jednak wciąż upiększane, zasilają kolejne, modernistyczne przestrzenie. Duży ich wybór znajdziesz w MEBEL4U: https://mebel4u.pl/komody-z-szufladami.

Nieznana rola komód

Wydawać by się mogło, że system szuflad i ich rozmieszczenie w ramie meblowej są przypadkowe, a jednak warto na nie zwrócić uwagę podczas planowania ustawienia komody. Jej wysokość, szerokość i ogólny wizerunek mogą wpłynąć na optyczny efekt pomieszczenia, w jakim ta się znajduje. Wiele małych pokoi, w których zostały ustawione komody z szufladami, zyskały na wizualnej wielkości lub wysokości.

Salonowe komody

Komody coraz częściej zasilają wyposażenie salonów i są eksponowane jako główny element aranżacyjny. Dlatego właśnie nowoczesne komody z szufladami, wykonywane są przeważnie z płyt MDF, których możliwości kolorystyczne i wzornicze pozwalają na produkcję niebagatelnych mebli, zwracających na siebie uwagę. Nierzadko także zauważyć można element ich wykończenia w postaci wysokiego połysku, który dodaje sporo elegancji i luksusu, oraz idealnie komponuje się z modernistycznym, salonowym stylem. Piękno nie wyklucza jednak funkcjonalności, dlatego wszystkie komody potrafią pomieścić przedmioty, na które czasem trudno znaleźć dobre miejsce.