Meble

Nowoczesne komody niskim kosztem

Komody nowoczesne

Piękne designerskie meble kosztują naprawdę sporo. Na przykład nowoczesne komody z wygodnymi i pojemnymi szufladami, które wykonane są z doskonałej jakości drewna, to wydatek nawet około 1000 zł. Na szczęście przy odrobinie cierpliwości i umiejętności manualnych, nawet zwykłą prostą sosnową komodę można przemienić w nieszablonowy mebel.

Nowoczesne komody tanim kosztem

Komody to meble naprawdę proste do przerobienia tak zwanym własnym sumptem. Wystarczy tak naprawdę odpowiednia farba do drewna, lub po prostu lakier, a dosłownie w jedno popołudnie można przerobić w zwykłą komodę w elegancki i klasyczny mebel. Jeżeli dodatkowo wymieni się stare gałki na nowe, stawiając na jakieś ozdobne modele kupowane na sztuki, komoda jeszcze bardziej zyska na tym zabiegu.

Piękne nowoczesne komody do domu

Jeżeli natomiast ktoś nie ma serca i cierpliwości do takiego przerabiania mebli, w Mebel4u z powodzeniem znajdzie szeroki wybór pięknych eleganckich komód.  nowoczesne komody bardzo często nie posiadają uchwytów i gałek, zamyka się je dosłownie jednym ruchem, mają głębokie i pojemne szuflady, do których można dokupić dodatkowo pojemniki do organizowania wnętrza. Dzięki temu komoda może stać się jeszcze wygodniejszym meblem, w którym uda się posegregować i poukładać mnóstwo potrzebnych rzeczy osobistych