Meble

ŁÓŻKA DO SYPIALNI – JAKIE MODELE I KOLORYSTYKA DOMINUJE W KWESTII TYCH MEBLI?

Łóżka do sypialni, które można znaleźć obecnie w wielu sklepach są niezwykle gustowne, efektowne i praktyczne. Klienci mogą postawić na prostotę i minimalizm lub wręcz przeciwnie – na błysk, efektowne ozdoby i mnóstwo dodatków. Co najczęściej wybierają klienci do swoich wnętrz? Podpowiedź poniżej.

Łóżka do sypialni w stylu minimalistycznym


Dużo osób ceni prostotę i solidne wykonanie mebli. W związku z tym do swoich sypialni poszukują gustownych, aczkolwiek bardzo zwykłych łóżek, które nie posiadają zbyt wielu elementów ozdobnych oraz dekoracji. Takie modele można znaleźć w wielu sklepach za niezwykle okazyjne ceny. Łóżka drewniane, metalowe lub stalowe będą idealnym rozwiązaniem dla fanów minimalistycznego stylu.

Łóżka w stylu glamour


Są także osoby, które chcą mieć w swoich sypialniach prawdziwe łoże królewskie. Wówczas bardzo skrupulatnie poszukiwane są modele, które są dużych rozmiarów, a ich główną ozdobą jest piękny, widoczny z daleka zagłówek. Niektóre modele mogą dodatkowo posiadać specjalne kolumny po bokach, które jeszcze bardziej podkreślają ich wyjątkowy i niepowtarzalny styl. W luksusowych sklepach można znaleźć takie łóżka w dość konkretnej cenie (od około 3000 zł do nawet 10 000 zł).

Więcej pod tym adresem