Wystrój wnętrz

Konsola do przedpokoju idealnym meblem na każdy korytarz

Jako, że zwykle na korytarzu mamy ograniczony metraż i nie można pozwolić sobie często na wstawienie tam pojemnej komody, warto zainteresować się konsolą. Tego typu mebel może zostać wykorzystany na wiele sposobów. Wszystko zależy od naszych potrzeb i wyobraźni. Konsola może nawet posłużyć jako kwietnik. 

Wielofunkcyjny mebel w postaci konsoli do przedpokoju 

Jednym z uniwersalnych mebli o wielu zastosowaniach jest konsola do przedpokoju, która tak naprawdę może być wykorzystana w wielu innych pomieszczeniach. Jest to mebel mogący pełnić wiele funkcji. Dla jednych może być on półką na drobiazgi, dla innych komodą, biurkiem, podstawką na sprzęt telewizyjny, stolikiem czy toaletką. W zależności od naszego wyboru konsola może być różnej wielkości i wysokości. Charakterystyczną cechą tego mebla jest to, że jego blat jest wąski i podłużny. Na korytarz sprawdza się wobec tego idealnie. 

Konsole występują w różnych wariantach. Mogą one mieć stabilną podstawę lub smukłe nogi i być montowane do ściany, co pozwala na jeszcze większe zaoszczędzenie miejsca. W połączeniu z lustrem czy obrazem nada wnętrzu charakteru. Konsolę można też nazwać mianem praktycznej i przenośnej półki. Jest to mebel o dużej mobilności, który w każdej chwili możemy przenieś z łatwością do dowolnego miejsca. W szufladach można przechowywać podręczne drobiazgi, które zawsze będą na swoim miejscu. w sprzedaży dostępne są także modele z jedną czy większą ilością półek.