Wyposażenie łazienek

Jaka wanna do małej łazienki?

Niewielkie i nieustawne łazienki są bolączka większości naszych mieszkań. W momencie, gdy właściciel jest zwolennikiem natrysku aranżacja łazienki jest dużo łatwiejsza. Czy miłośnicy wanny muszą zrezygnować ze swoich marzeń w niewielkiej łazience?

Wanna w ścianie

W niewielkiej łazience liczy się każdy centymetr powierzchni. Chcąc zaaranżować wannę w łazience warto pokusić się o wygospodarowanie kilku dodatkowych centymetrów dzięki wnęce, w której można ją schować.

Wykucie w ścianie niewielkiej wnęki to sposób na wciśnięcie wymarzonej wanny, gdy brakuje w łazience kilku centymetrów. Jest to również ciekawy sposób na uzyskanie wnęki, którą można zagospodarować półkami. Wnęka podświetlona taśmami led to bardzo efektowne rozwiązanie.

Asymetria – ciekawe rozwiązaniem

Modele asymetryczne to ciekawe rozwiązanie nie tylko do niewielkich łazienek. Te narożne pięknie prezentują się w każdej łazience. Dodatkowo wanna z hydromasażem jest gwarancją wypoczynku po długim dniu pracy.

Wanna z parawanem

Produkty z parawanem to dobre rozwiązanie do niewielkich łazienek. Dzięki parawanowi zamontowanemu na jej obrzeżach nie będziemy pryskać wodą i dzięki temu w łazience uda się zachować czystość.

Jest to również dobre rozwiązanie dla rodzin, które nie są w stanie ustalić kompromisu, czy lepszym rozwiązaniem jest natrysk, czy wanna.

Wybierając wannę warto zwrócić uwagę na parawan, by był transparentny. Dzięki temu, że nie będzie się rzucał w oczy łazienka optycznie się powiększy. Nie uzyskamy takiego efektu stosując parawan ze szkła mlecznego.

Wybór wanny do małej łazienki nie jest łatwy, ale nie jest to sytuacja bez wyjścia.