Meble

Jak optycznie powiększyć przedpokój?

zestaw mebli

Lustro to meble, który koniecznie musi znaleźć się w przedpokoju. Przeglądając się przed wyjściem możemy dokonać ostatnich poprawek w swoim wyglądzie. Jednocześnie z pomocą lustra możemy zaaranżować ciekawą przestrzeń. Jak wybrać lustro do korytarza?

Szafa – praktyczny mebel

Wybierając meble do przedpokoju często musimy zmierzyć się z korytarzami, które są długie i jednocześnie wąskie. Nie jest to łatwe zadanie. Na szczęście przychodzą nam z pomocą lustra, które pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni.

Wybierając szafę, która ma lustra w drzwiach sprawimy, że korytarz będzie wydawał się większy i bardziej przestronny. Nie znaczy to, że lustro musi znajdować się na całej powierzchni drzwi. Można łączyć je z kolorowymi elementami drzwi lub lustrem w innym kolorze.

Wybierając lustro w czarnym kolorze stworzymy bardzo elegancką szafę, która wygląda ekskluzywnie i nowocześnie.

Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w domu, w którym są małe dzieci.

Lustro na ścianie

Nie każdy marzy o szafie, która ma lustrzane drzwi. Do niewielkiego przedpokoju sprawdzą się również szafy, których drzwi będą miały błyszczące fronty. Gra świateł również optycznie powiększy przestrzeń przedpokoju.

W takiej sytuacji należy wybrać lustro na ścianę. Do nowoczesnego przedpokoju sprawdzi się lustro w delikatnej, subtelnej ramie.

Ciekawym pomysłem jest również kompozycja z niewielkich kawałków luster ułożona w dowolnym kształcie. Do przedpokoju w stylu glamour można zdecydować się na lustro w zdecydowanych kolorach, które będzie bogato zdobione.