Wyposażenie łazienek

Jak modnie urządzić łazienkę – umywalka wpuszczana w blat

najlepsza umywalka wpuszczana w blat

Chyba niemal każdemu zależy na tym, aby wnętrze jego mieszkania było z jednej stron przytulne, a z drugiej strony modnie urządzone. W dobie łatwego dostępu do informacji wyszukanie w sieci odpowiednich inspiracji nie zajmie dużo czasu. Z początku może się wydawać, że zmiana aranżacji łazienki to ogromnie duży wydatek – tymczasem jest to zupełna nieprawda. Wystarczy zainwestować odrobinę funduszy i nieco więcej pracy w to, aby nawet łazienka w starym bloku wyglądała tak samo olśniewająco, jak ta z kolorowych magazynów.

Jak podjeść do remontu łazienki?

Najprostszą metodą jest skucie płytek, pozbycie się wszelkiej armatury łazienkowej i urządzanie na nowo, od podstaw całej łazienki. Choć opcja ta wydaje się najprostsza, to ma jedną dosyć istotną wadę – jest mianowicie stosunkowo droga. Jednak koszty remontu można znacznie zredukować – wystarczy kupić farbę renowacyjną i odnowić płytki w łazience, całkowicie zmieniając ich kolor.

Nowocześnie urządzona łazienka

Już sam zmiana koloru łazienkowych płytek przyniesie odświeżenie całej przestrzeni. Jednak aby dopełnić remontu, dobrze jest wymienić wystrój łazienki na nowy. Bardzo eleganckim rozwiązaniem jest wpuszczana w blat umywalka. Najlepiej trzymać się jasnych kolorów, które są niezwykle uniwersalne. W sklepach z wyposażeniem wnętrz można spotkać umywalki wpuszczane w lat w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt. Nowa umywalka nie musi być bardzo droga, a zupełnie odmieni łazienkową przestrzeń, nadając jej stylowego charakteru. Aby zaoszczędzić na remoncie łazienki, warto przynajmniej część prac wykonać samodzielnie.