Uncategorized

Idealna półka na ścianę? Ile warto na nią wydać?

PÓŁKA WISZĄCA DĄB SONOMA

Półki wiszące są obecnie na topie. W wielu domach znaleźć je można w salonach, w sypialniach, w jadalniach, a nawet w pokojach dziecięcych, gdyż stanowią dodatkowe miejsce do eksponowania rzeczy, jak i dodają przytulnego, ciepłego charakteru w miejscach, w których się znajdują. Jakie półki wybrać, by służyły klientom przez wiele lat? Ile warto wydać na taki asortyment? Odpowiedź poniżej.

Półka wisząca dąb sonoma – prosty, lekki model do nowoczesnych wnętrz

Półka wisząca dąb sonoma doskonale sprawdzi się w miejscach, w których chce się ukryć białe, puste ściany. Można ją zawiesić nad telewizorem w salonie, nad łóżkiem w sypialni lub w pokoju dziecięcym. W każdym domu bowiem przyda się dodatkowe miejsce do trzymania określonych rzeczy. Ta półka jest na tyle stabilna i mocna, że z powodzeniem można umieścić na niej zabawki malucha, książki, pamiątki z wakacji oraz wiele, wiele innych. Półka dąb sonoma na ścianę przyda się na pewno w biurach, w kancelariach oraz w firmach. Jest tania, efektowna i bez problemu można dopasować ją do każdego wystroju wnętrza.

Półka, która pasuje do innych mebli

Półka dąb sonoma na ścianę Tutumi prezentuje się naprawdę dobrze, więc klienci chętnie decydują się na umieszczenie nawet kilku półek obok siebie. W związku z tym, iż posiada ona uniwersalny, klasyczny odcień, nie trzeba się martwić, iż nie będzie ona pasować do mebli w pomieszczeniu. Dodatkowo nie jest powiedziane, że gdy raz zamontuje się ją na daną ścianę, będzie musiała wisieć już w tym miejscu przez wiele lat. Producent zadbał bowiem o to, by tę półkę można było przenosić i mocować gdziekolwiek się zechce. Świetnym rozwiązaniem jest także to, że klient może wybierać spośród różnych rozmiarów i stworzyć na swoich ścianach efektowny kolaż z bardzo dobrych jakościowo półek, które pomieszczą wiele akcesoriów i ozdobnych bibelotów.