Mieszkania

Garderoba zwierciadłem mieszkania

Odwiedzając członków rodziny lub znajomych, na co zwykle zwracamy uwagę w ich mieszkaniu lub domu? Zwykle ludzie rozglądają się po żyrandolach, regałach, podziwiają stoliki do kawy czy piękne wazony z kwiatami. Ale pierwszym, co pewnie większość widzi po przejściu przez drzwi jest garderoba w przedpokoju.

O czym świadczy garderoba

Nie wszyscy przykładają wagę do tego, by ich przedpokój odpowiednio wyglądał.

Zwykle jest to traktowane po macoszemu pomieszczenie, bo przecież nikt nie przebywa tam zbyt długo i raczej nie skupia się na szczególnym jego zagospodarowaniu, ale właściwe urządzenie przedpokoju może być kwestią nie tylko estetyczną, ale również praktyczną.

Często kupowana https://www.meblefirany.pl/pl/c/Garderoby/265 to garderoba, która może być idealnym rozwiązaniem także dla małego mieszkania.

Dbając o ubrania własne i gości

Każdy nieraz widział, jak w czyimś mieszkaniu bądź domu cały stos odzieży wierzchniej pęczniał na wieszakach i hakach, specjalnie przeznaczonych do tego celu w przedpokoju.

Zdarzało się, że pod nogami plątały się buty, a szaliki i czapki spadały na podłogę z czyichś rękawów. Chyba przydałaby się tam garderoba.

Schludnie i praktycznie

Garderoby do przedpokoju mają tę zaletę, że pozwalają utrzymać porządek. Zwisające na wieszakach płaszcze zbierają tylko kurz, a i przypadkiem można je ubrudzić przechodząc obok nich.

Chowając je do zamkniętej garderoby znika problem potencjalnego zabrudzenia. Gdy jeszcze przeznaczy się pewną część na odzież od gości, można sprawić, że przy żegnaniu nas unikniemy spadania czyjegoś ubrania na ziemię, jego zadeptania czy nerwowego przeszukiwania stosu, by znaleźć własną kurtkę.