Meble

Funkcjonalny mebel, czyli stół rozkładany

stół drewniany rozkładany

Duży stół przydaje się w każdym domu. Niestety nie w każdym domu znajdzie się na niego miejsce. Nieduże mieszkania w bloku mają tak ograniczoną przestrzeń, że raczej trudno wcisnąć tam większy stół niż ten dla czterech lub sześciu osób. Jak zatem poradzić sobie, gdy pragnie się zaprosić większą liczbę osób? Rozwiązaniem jest stół z rozkładanym blatem.

Stoły rozkładane, czyli rozwiązanie do małego mieszkania

Stoły rozkładane to doskonała opcja do niedużych mieszkań. Taki stół z rozkładanym blatem to mebel bardzo funkcjonalny, który w zwykłych warunkach jest też nieduży I zgrabny. Można zatem wstawić go nawet do niewielkiego salonu czy pokoju dziennego. Gdy natomiast zachodzi potrzeba, wystarczy tylko rozłożyć blat zgodnie z instrukcją załączoną do stołu. To naprawdę dziecinnie proste i poradzi sobie z tym każdy użytkownik. Mały stół można przetransformować w stół dla nawet 10 czy 12 osób. Teraz impreza towarzyska z dużą ilością jedzenia na stole uda się jak nigdy.

Jaki rozkładany stół wybrać?

Obecnie modne są tak naprawdę różne modele stołów:
https://mebel4u.pl/stoly-rozkladane. Największą popularnością cieszą się oczywiście stoły drewniane w naturalnym kolorze, ale do każdego domu pięknym wyborem będzie też na przykład stół w kolorze białym. Tak jest to ładnie komponuje się na przykład z resztą mebli utrzymanych w tak lubianym u nas stylu skandynawskim. Biały stół zawsze wygląda lekko, nawet po powiększeniu go przez rozłożenie blatu.