Meble

Fikuśne wieszaki do przedpokoju a ciekawa aranżacja

Wieszak ścienny w towarzystwie szafki na buty dodaje niesamowitego uroku każdemu wnętrzu. Sprawia on, że klimat w przedpokoju jest miły i przytulny, a odzież wierzchnia jest zawsze odpowiednio uporządkowana.

Metalowe wieszaki do przedpokoju o fikuśnym kształcie

Dziś wybór wieszaków w poszczególnych sklepach jest przeogromny. Każdy klient zainteresowany zakupem ma do wyboru stojaki wolnostojące oraz mocowane do ściany. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą kolorystyką, wielkością, kształtem oraz rodzajem tworzywa z którego zostały wykonane.

Niezwykle oryginalnie w każdym gustownie urządzonym przedpokoju prezentuje się metalowy wieszak z motywem roślinnym, na przykład w kształcie drzew lub gałęzi. Takie fikuśne wieszaki przepięknie współgrają z przestrzenią pełną drewna oraz naturalnych barw.

Metalowe wieszaki to takie przedmioty, które można z powodzeniem umieścić w każdym prywatnym przedpokoju, tuż obok drzwi wejściowych. Doskonale prezentują się także sypialniach, garderobach oraz w biurach i gabinetach. Polecamy: https://gornapolka.com/kp/wieszaki-do-przedpokoju/

Praktyczne wieszaki idealne do małych przestrzenią

Nie każdy z nas może pochwalić się posiadaniem okazałego oraz przestronnego mieszkania, w którym w przedpokoju można pozwolić sobie na montaż pojemnej szafy. I właśnie z myślą o właścicielach małych mieszkań producenci oferują wieszaki ścienne, które to nie zajmują dużo miejsca i jednocześnie pozwalają na komfortowe użytkowanie oraz przechowywanie odzieży wierzchniej. Oprócz płaszczy i kurtek na wieszaku można powiesić czapkę, szalik oraz parasol.

Wieszak ścienny stanowi bardzo wygodną alternatywę dla stojących modeli, które zajmują o wiele więcej miejsca.