Oświetlenie

Ciekawe lampy do domu oraz do ogrodu

lampy wiszące nowoczesne

Oświetlenie to ważny element wystroju każdego wnętrza. To właśnie dzięki pięknie dobranym lampom, w domu buduje się miłą atmosferę, lub wydziela odpowiednie strefy. Projektując oświetlenie w swoim domu warto poradzić się architekta wnętrz, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązania, kupując zaś lampy, warto zapoznać się z najnowszymi trendami, które są przedstawiane w internecie czy magazynach wnętrzarskich.

Lampy wiszące nowoczesne

Chyba w każdym domu znajdują się lampy wiszące, czyli inaczej lampy sufitowe. W sklepach takich jak Level4u.pl dostępnych jest naprawdę wiele ich modeli, dlatego też miłośnicy różnych stylów w urządzaniu wnętrz, z pewnością znajdą jakąś idealną do swojego domu. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się lampy o nowoczesnym designie, która z roku na rok mają coraz bardziej przystępna ceny. Co ważne, takie lampy wiszące bardzo często są inspirowane najsłynniejszymi projektami najsławniejszych architektów i designerów świata. Chyba nie trzeba dodawać, że kosztują dużo mniej.  

Girlandy świetlne do ogrodu

W przypadku oświetlenia do ogrodu, od kilku lat niech sezonów najbardziej popularne są girlandy świetlne, czyli żarówki na kablu. Ich ceny bardzo się różnią pomiędzy sobą, czasami taką girlanda można kupić już za kilkanaście złotych w jednym z dyskontów. Jeżeli natomiast wybierzemy się do designerskiego sklepu z wyposażeniem wnętrz, zapłacimy za taką girlandę nawet kilkaset złotych. Co ważne, i tańsze, i droższe modele wyglądają prawie tak samo.