Wystrój wnętrz

Ceramica Limone – styl i jakość w jednym

drewno na podłodze w kuchni

Ceramikę Limone zna każdy, kto ceni sobie wysoką jakość, styl i minimalizm. Choć w Internecie nie można znaleźć zbyt wielu informacji na jej temat, to jednak nie zniechęca to osób poszukujących najlepszego rozwiązania ceramicznego dla swojego domu lub mieszkania.

Czym jest Ceramica Limone?

Wiele osób nie ma świadomości, że Ceramika Limone to marka własna PGC Polskiej Grupy Ceramicznej. Powstała ona w 2013 roku i była swoistą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku związane z brakiem oryginalnych oraz ciekawych linii płytek ceramicznych. Limone to marka, która doskonale potrafi dopasować się do każdego wnętrza. Ich kolekcje idealnie pasują do kuchni, łazienki, a nawet przedpokoju oraz salonu. Niektóre modele płytek przywodzą na myśl panele.

Ze względu na różnorodność kolekcji, formatów, wymiarów, a także wzorów sprawia, że płytki te są coraz bardziej popularne. Chętnie sięgają po nie również znani architekci i projektanci.

Ceramikę Limone ich najnowsze produkty, można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych, między innymi w Bielsku-Białej, Krakowie oraz Warszawie, a także na stronach internetowych, które oferują rozległy asortyment.

Opinie o ceramice Limone

Choć w Polsce nie można znaleźć zbyt wielu informacji na temat tejże firmy, to jednak warto wiedzieć, że oferuje ona liczne modele i wzory. Co więcej, osoby, które skorzystały już z produktów tej marki, są zadowolone z zakupu u wyrażają się o niej w sposób pozytywny.

Ceramika Limone – oprócz wspomnianej różnorodności na wielu płaszczyznach – charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Trwałość oraz odporność na ścieralność sprawia, że płytki są w stanie posłużyć przez długie lata, nie tracąc w żadnym wypadku na swojej wartości. Cechują się one także nowoczesnym wyglądem, a zaraz wyrażają minimalizm, który w obecnych czasach jest bardzo ceniony.